teatroterapia

Rozmiar tekstu:

WYSPA ZDROWIA

  • 2014-05-31
  • dodał: A

 

 

W majowo/czerwcowy weekend (31.05 - 1.05 2014) w czasie dwudniowej, rekreacyjnej imprezy Wyspa Zdrowia - Wybiegaj zdrowie z PZU oprócz licznych atrakcji - odbyła się charytatywna akcja PZU „Podziel się kilometrem”.  Wystarczyło przebiec się po specjalnej bieżni, a PZU za każdy pokonany kilometr przekazywało 10 PLN na wskazany szczytny cel.


 

W majowo/czerwcowy weekend (31.05 - 1.05 2014) w czasie dwudniowej, rekreacyjnej imprezy Wyspa Zdrowia - Wybiegaj zdrowie z PZU oprócz licznych atrakcji - odbyła się charytatywna akcja PZU „Podziel się kilometrem”.  Wystarczyło przebiec się po specjalnej bieżni, a PZU za każdy pokonany kilometr przekazywało 10 PLN na wskazany szczytny cel.

Tym razem  PZU wskazała aktorów  Teatru Ludzi Niepełnosprawnych prowadzonego przez Fundację Teatroterapia Lubelska .

W czasie pięknej niedzieli  1 czerwca wielu ambitnych/silnych sportowców - biegaczy kierując się altruizmem i serdecznością darczynienia biegło na pomoc ludziom niepełnosprawnym z Teatroterapii Lubelskiej, aby mogli oni budować swój teatr i dzięki temu teatrowi żyć pełniej i godniej
(www. Teatroterapia.lublin.pl).

Aktorzy Teatroterapii Lubelskiej zagrali dla swoich Dobrodziei  w podzięce spektakl  „Spowiedź w drewnie” wg.Jana Wilkowskiego.

 

zdj--cie-2-2-----_500

 

Tego dnia na bieżni padły rekordy:

--_20140601_007-jpg_400 Panie Tomaszu - DZIĘKUJEMY  za rekord! za pół maratonu! Za 21 km!

 

--_20140601_009-jpg_250 Magdusiu! Dziękujemy za 20 km!

 --_20140601_006-jpg_300  Panie Kamilu - DZIĘKUJEMY za 15 km!

 

 

W sumie „nabiegano” 497,6km!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Za każdy kilometr dziękujemy każdemu biegaczowi z całego serca i zobowiązujemy się, że będziemy „biec przez życie” wzmocnieni Waszą siłą i dobrocią... A po co? Aby zwyciężać siebie i swoją niepełnosprawność!

Dla PZU- pokłony głebokie za mądrą animację życia w życiu... Życzenia szczęścia w biznesie jak i w życiu osobistym każdemu Pracownikowi i Dyrekcji oraz Fundacji PZU!

 

Magdalena Błachnio: "Witam, bardzo miło było Państwa poznać biegając w Stężycy na akcji PZU zdrowie, wasze wsparcie pomogły mi przebiec i wspomóc Waszą fundacje. Jeszcze nigdy w swoim życiu nie przebiegłam 20 km ale myśl, że każdy kilometr bedzie przeznaczony na tak szczytny cel dodawała mi siły :) ".

 

Anetta Wasilik: "Witam, zgodnie z prośbą, ale i z wielką przyjemnością piszę,żeby podziękować w swoim i imieniu mojego Męża za możliwość wzięcia udział w biegu "Podziel się kilometrem z PZU" w Steżycy. Jesteśmy szczęśliwi, że Maż swoimi przebiegniętymi 21 km mogł wspomóc chociaż trochę Aktorów Fundacji. Jeśli to pomoże jeszcze bardziej Fundacji, to zgadzamy się na zamieszczenie zdjęcia i podpisanie imieniem i nazwiskiem mojego  Meża (Tomasz Wasilik). Spotkanie z Wami, wspaniałymi ludzmi oraz prawdziwymi i niezwykłymi aktorami zrobiło  na nas takie wrażenie, że planujemy wyjazd do Lublina, żeby obejrzeć Wasze przedstawienie. Dlatego zamierzam śledzić stronę Fundacji i mam nadzieję,  spotkać się z Waszym Teatrem. Pozdrawiam".


Grzegorz Krawczyk Koordynator ds. Sponsoringu, Prewencji i CSR: " Pani Mario, bardzo dziękuję za fantastyczne przedstawienie. Cieszę się że wszystko się udało …. Mimo, że walka toczyła się na nieprzyjaznym gruncie. Mam nadzieję, że zarówno Pani jak i Pani podopieczni wyjechali zadowoleni ze Stężycy".


Wyspa Zdrowia - Wybiegaj zdrowie z PZUWyspa Zdrowia - Wybiegaj zdrowie z PZUWyspa Zdrowia - Wybiegaj zdrowie z PZUWyspa Zdrowia - Wybiegaj zdrowie z PZUWyspa Zdrowia - Wybiegaj zdrowie z PZUWyspa Zdrowia - Wybiegaj zdrowie z PZUWyspa Zdrowia - Wybiegaj zdrowie z PZUWyspa Zdrowia - Wybiegaj zdrowie z PZUWyspa Zdrowia - Wybiegaj zdrowie z PZUWyspa Zdrowia - Wybiegaj zdrowie z PZUWyspa Zdrowia - Wybiegaj zdrowie z PZUWyspa Zdrowia - Wybiegaj zdrowie z PZUWyspa Zdrowia - Wybiegaj zdrowie z PZUWyspa Zdrowia - Wybiegaj zdrowie z PZUWyspa Zdrowia - Wybiegaj zdrowie z PZUWyspa Zdrowia - Wybiegaj zdrowie z PZUWyspa Zdrowia - Wybiegaj zdrowie z PZUWyspa Zdrowia - Wybiegaj zdrowie z PZUWyspa Zdrowia - Wybiegaj zdrowie z PZUWyspa Zdrowia - Wybiegaj zdrowie z PZUWyspa Zdrowia - Wybiegaj zdrowie z PZUWyspa Zdrowia - Wybiegaj zdrowie z PZUWyspa Zdrowia - Wybiegaj zdrowie z PZU

‹ powrót